Бачення

 

Школи Євангелізації Святого Андрія є спільнотою шкіл у цілому світі, які мають те саме бачення, методологію і програму формації.

 

Ми керуємось великим дорученням яке Ісус дав своїм учням:

 

Ідіть же по всьому світу та проповідуйте Євангелію всякому творінню (Mк 16, 15).

 

Носимо імʼя святого апостола Андрія, бо так само як і він хочемо привести БАГАТО «Петрів» до Ісуса, щоб вони Його зустріли, служили Йому і проповідували Його і любили більше за НАС (Ів 1, 41-42). Будучи «Відважними свідками спасительного послання нашого Відкупителя» (слова Івана Павла II до школи Святого Андрія XX річницю заснування), «щоб підтримувати і зміцнювати церковну єдність, як свідки для інших людей» (слова Бенедикта XVI до школи Святого Андрія у XXV річницю).

 

Школа Євангелізації Святого Андрія, заснована у 1980 р., Хосе Прадо Флоресом і Білом Фінком у Мексиці та отцем Емільяном Тардіфом у Домініканській Республіці, у 2010 році відсвяткувала XXХ річницю свого служіння.

 

Школа Євангелізації Святого Андрія в Україні має письмове благословення Львівського Архиєпископа і Митрополита Преосвященного Владики Ігоря Возьняка і працює у тісній співпраці з Патріяршою Комісією Євангелізації УГКЦ.

 

Вже розпочався процес затвердження школи Святого Андрія на загально церковному рівні у Ватикані.

 

Відповідальним Школи Євангелізації Святого Андрія в Україні є ієрм. Теодор Пилявский, ЧСВВ. Він входить до Міжнародної Ради школи св. Андрія і до його обовʼязків входить заснування місцевих шкіл євангелізації в Україні, опіка і розвиток вже існуючих, дбання за належне дотримання методології школи.

  • Portuguese, International
  • English
  • Русский
  • Українська