Книгарня

Ці представники трьох різних континентів, культур та мов об’єднані спільною метою:сприйняти та передати надзвичайну оздоровлюючу силу Господа. Отця Еміліана Тардіфа представлено до беатифікації, і незабаром відбудуться перші слухання процесу. Отець Канталамесса є офіційним проповідником Святішого Престолу, а Прадо Флорес – міжнародно визнаним проповідником, котрий відвідав 52 країни, поширюючи рух Віднови у Святому Дусі.

Видавництво: "Апостол"

Книга «Ісус – живий» о. Еміліана Тардіфа та Хосе Прадо Флореса – це світовий бестселер, що змінив життя сотень тисяч людей, які прийняли особисто цілковите спасіння та зцілення через Ісуса Христа. Винятковістю книги є розповідь про реальне щоденне життя головного героя, який вражений важкою недугою і кризою віри, несподівано, в лікарні зустрічає одну Особу, яка кардинально міняє спосіб його життя.

Видавництво: "Апостол"

У чому полягає справжнє зцілення? Як вилікуватись від гордині та егоїзму? Як вибратися з рабства на свободу? Як постійно перебувати в мирі? Існує чимало спроб відповісти на ці запитання, багато хто пропонує нам свої рецепти і готові ліки, які, якщо й допомагають, то ненадовго. Автори книжки «Ісус Христос – мій Цілитель» о. Томас Форест, ЧНІ, та Хосе Прадо Флорес віднайшли свої незвичайні відповіді на ці запитання і ними діляться на сторінках цієї книжки.

Видавництво: "Апостол"

На сторінках цієї книги ми доторкнемось до Святого Письма, і поступово будемо пізнавати його, так само, як пізнаємо в знайомстві людину. Також ми самі будемо покликані стати словом Божим, адже ми – лист, написаний Ісусом Христом, не чорнилами, а живим Духом Божим. Біблія – не книга, це – Особа, а тому вона має дату і місце народження, традиції, в яких зростала, і навіть свідоцтво про своє народження. Що маємо робити зі Словом Бога? Відповіді – в новій книзі Хосе Прадо Флореса.

Видавництво: "Апостол"

  • Portuguese, International
  • English
  • Русский
  • Українська