Тотожність

 

ВИХОВУЄМО

 НОВИХ ЄВАНГЕЛІЗАТОРІВ

ДЛЯ НОВОЇ

 ЄВАНГЕЛІЗАЦІЇ

ТРЕТЬОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ!

 

Шукаєш оживлення, нового запалу для своєї спільноти?
Шукаєш простий та ефективний метод євангелізації?
Шукаєш нову методологію для євангелізації?
Хочеш змінити своє життя, життя твоєї парафії, твого міста, села, країни?
Ти потрапив куди треба!
Ми маємо метод, маємо програму, маємо душпастирський проект.
Школа Євангелізації Святого Андрія формується у сопричасті шкіл у цілому світі, які мають те саме бачення, методологію і програму формації.
Школа носить імʼя Апостола Андрія, тому що подібно як він привів до Ісуса свого брата апостола Петра, ми також шукаємо, виховуємо і хочемо приводити до Христа «Петрів» які будуть служити Господеві, проповідувати Його і любити більше від нас самих.

Нашим відправним пунктом є велике доручення Ісуса своїм учням:

 

Ідіть же по всьому світу та проповідуйте Євангелію кожному творінню (Mк 16,15)

 

Наша мета зробити наші парафії живими, формувати євангелізаторів, здатних у свою чергу формувати парафіяльні а також єпархіальні чи дієцезальні Школи Євангелізації.
Ми даємо не окремі курси, але пропонуємо програму курсів згідно душпастирського проекту даної єпархії, дієцезії чи парафії. Курси проводяться у вигляді тематичних реколекцій протягом вікендів (пʼятниця, субота, неділя).

Ми не лише проводимо курси але також формуємо спільноту служіння, яка  у парафії, єпархії, чи дієцезії буде здатна самостійно проводити курси. На курси запрошуємо всіх бажаючих: духовенство, мирян, монашество.

Ми виховуємо форматорів, поширюємо школи Євангелізації, можемо допомогти вам заснувати Школу Євангелізації. На даний момент Школа Євангелізації Святого Андрія (ШЄСА) проходить офіційне затвердження  на загальноцерковному рівні у Ватикані. Українська філія Школи працює у тісній співпраці з Патріяршою Комісією Євангелізації УГКЦ та з благословення Голови цієї Комісії Преосвященного Владики Тараса Сеньківа а також має благословення Високопреосвященного Владики Митрополита і Архиєпископа Львівського Ігоря Возьняка.

Кожен хто особисто зустрів Христа за допомогою нашої школи може продовжувати духовний поступ через пізнання Божого Слова та спасительної доктрини Католицької Церкви.

 

Логотип є символом нашої місії:

 

 

- В центрі порожній Ісусів Хрест. Він представляє Його смерть і воскресіння, і є джерелом і центром всієї нашої діяльності.

- Чотири рамена вказують на чотири сторони світу. Якщо логотип повернути, то бачимо також хрест Святого  Апостола Андрія, який своєю формою Х, вказує на нашу стратегію базовану на помноженні.

- Три завитки спіралі відображають три важливі духовні складові нашої школи: Кериґма, Харизма, Койнонія.

- Спіраль обертається проти годинникової стрілки: це означає, що місія є рухом проти течії, проти вартостей грішного світу.

- Золотий колір означає те, що наша місія є найціннішою за всі багатства світу.

- Форма кола означає, що нашим завданням є проповідувати Євангеліє по всьому світі.

 

Хрест Святого Апостола Андрія

 

 

Євангелізувати означає дати своє життя для Євангелія.
Символізує помножувальний фактор.

 

 

  • Portuguese, International
  • English
  • Русский
  • Українська